Çoçuk sahibi olmak istiyorum!

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Çoçuk sahibi olmak istiyorum diyorsanız; ceviz yiyerek baba Olmak konumuzu okuyun!

Geçmiş zamandan bugüne bir göz gezdirdiğiniz zaman aklınıza birçok şey gelmeli. Özellikle eski zamanlarda baba olmak isteyen ve bunu kaldıramayıp üst üste birçok insan ile evlilik yapan erkekler aslında en büyük problemin kendinde olduğunu bilmektedir.

Zamanla artık insanlar daha bilinçli hale gelmiş ve aslında en büyük problemlerin kadınlarda değil erkeklerde olduğu anlaşılmıştır. Erkekler sürekli olarak kısırlık gibi bir probleme maruz kalmışlardır. Özellikle son zamanlarda bilimin getirdiği yeni bir gelişme sonucu yolda karşılaştığınız on kişiden neredeyse yarısının kısırlık riskine maruz kaldığı bilinmektedir. Bunun nedeni ise aşırı strese maruz kalmak ve az hareket yapmaktır.

Baba Olmak İsteyenler Neler Yapmalı?

Uzun zamandır bilimin yeni çalışması erkelerin spermleri ile ilgili olmuş ve çalışmanın sonucunda olumlu bir görüş ortaya atılabilmiştir. Araştırma sonucu erkeklerin kendilerin daha sağlıklı bir şekilde beslemeleri gerektiği ve bunun için özellikle E, D, C vitaminlerini bolca tüketmeleri gerekmektedir. Bu vitaminleri tüketmelerinin ardından çocuklarınızın olması ve babalık duygusunu istediğiniz şekilde çıkarmanız mümkün hale gelecektir.

Erkelerin bolca et, süt, peynir, kahve, gazlı içecekler, tatlılar gibi besinleri tüketmeleri onların sağlığı açısından olumsuz sonuçlara meyil vermekte ve bireylerin sağlıklı bir süreç geçirip baba olmak istemelerine engel oluşturmaktadır. Çünkü besin kaynağı bu noktada oldukça önemlidir.

Özellikle açıklamalarda dikkat çeken şey ceviz olmuştur. Çünkü ceviz spermi yeniliyor ve kalitesini de arttırıyor. Bu şekilde erkek adayları ne diğer insanların önünde zor duruma düşüyor ne de babalık duygusundan yoksun kalıyorlar. Anlayacağınız üzere ceviz sperm konusunda oldukça faydalı ve bol mineralli bir besin kaynağıdır.

Eğer sizlerde böyle bir duruma maruz kalmaktaysanız mümkün oldukça ceviz tüketmeli ve daha sağlıklı bir süreçten geçerek anne baba olma duygusunu yaşamalısınız. Bunun için yapmanız gereken şey gördüğünüz üzere oldukça basit bir yöntem. Bunun için artık eskisi gibi batıl yöntemler değil sağlıklı bir besin kaynağı tüketmeli ve size zarar veren yiyecekleri hayatınızdan çıkartmalısınız. Daha iyi bir hale gelen yenilenen spermlerinizle çocuk sahibi olmak artık çok kolay.