Doğru Kıyafet Kombinleri

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Bedenini Doğru Tanıyan Kadınlar İçin En Uygun Kombinler

Her bayanın asıl problemi güzel görünmek olsa da zarif görünmek ve olduklarından zayıf görünmeyi de isterler. Bu yüzde bayanların tercih edeceği çoğu kıyafette dikkat etmesi gerekmektedir. Bazı desenler ve çizgili modeller bizi olduğumuzdan daha kilolu gösterebilmektedir.

Bu yüzden seçimlerimizden vücut hatlarımızın çok belli olmayacağı veya daha az belli eden seçimler yapmamızın bizim için daha doğru olduğunu düşünüyorum. Yaptığımız kombinelerle şıklığa bir adım daha yaklaşmış oluruz. Zayıf görünmek için özellikle koyu renkler giyinmek zorun da olmadığımızı bilmemiz gerekir seçtiğimiz canlı sevimli renkler de ilgiyi başka yöne çekmeyi başarabilmektedir.

Göz Kamaştıran Kıyafetler

Seçtiğimiz kemerlerle de belimizin inceliğini ortaya çıkarabilmekteyiz. Her bayanın mutlaka birden fazla çeşit çeşit kemere sahip olduğunu biliyoruz. Kıyafet seçimlerinde çoğu bayanlar desenlerden geometrik şekillerden uzak durmak onların onu daha kilolu göstereceğini düşünse de tam tersi olu verir. Desenler ve geometrik şekiller vücut hatlarımızın ince olan bölgelerini daha zayıf gösterir bu sayede.

Beğenip aldığımız çoğu kıyafetimizin olmasına rağmen her zaman siyahtan yana yaparız tercihimizi çünkü alışagelmiş bir durum herkes böyle söylediği için zayıf görünmek istediğimizde hep koyu renklerden yana oluruz. Bir süre sonra koyu renklerin insanları boğduğunu ve sıkıldıklarını da söylemek mümkündür. Genç kızların renkleri kullanıp yaptıkları kombinelerin de göze hitap ettiğini görmekteyiz. Yapılan renk uyumları ve arada geçen renk geçişleri oldukça güzel bir görüntüye sahip oluyor. Kullanılan gözlük seçimleri de şıklığınıza yardımcı olmakta büyük bir görev üstleniyor.

Kullanılan renk ton renk geçişleri gözlüklerin yanı sıra aksesuarlar da kullanılan büyük küpeler büyük kolyeler bilekliklerde dikkatlerden kaçmıyor. Kolsuz bluzlar, A kesim elbiseler, gömlek elbiseler büstiyerler olmazsa olmazlarımız arasındadır. Her gün yenilenen kıyafet modasında bu şekilde çok daha alternatifli bir moda dünyası oluşmaktadır. Gelişen bu moda sayesinde artık bay ve bayanlar küçükler ve büyükler kolaylıkla kendi stillerini oluşturabiliyor ve vitrinlerin göz kamaştıran güzellikleri insanları cezp etmeyi başarıyor. Modanın kalbi 2017 de yepyeni trendler ile yeni tasarımlarla ve en yeni aksesuarlarla can veriyor.