Düğün Mekanı Nasıl Seçilir?

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Gelinliğinize Uygun Bir Düğün Mekânı Seçin!

Birçok evlenecek çift düğün mekanlarının ve gelinlik damatlık gibi detayların güzel ve şık olup olmadığına dikkat eder. Hayallerindeki yerde evlenmek hayallerindeki gelinlik ve damatlığı giymek ister. Düğün mekanı hayallerini süsleyen bir mekan olmalı, gelinlik ise perileri kıskandıracak kadar güzel.

Bu iki detayın ayrı ayrı güzel olmasına oldukça önem verilirken çoğu kimse gelinlik ve düğün mekanının uyumuna dikkat etmez. Düğün mekanıyla gelinlik uyumlu olur mu demeyin. Elbette gelinliğinize göre mekan veya mekanınıza göre gelinlik seçmelisiniz. Hayallerinizde yatan gelinliği gördünüz ve hemen almak istediniz. Ortada bir sorun var, düğün mekanı belli değil. O zaman gelinliğinizin modeline göre mekan seçmenizde hiçbir sakınca yok. Hatta bu durum işinizi kolaylaştıracaktır diyebiliriz.

Aldığınız gelinlik salaşsa, herhangi bir kabarıklık ve abartı yoksa o zaman kır düğünü tam da gelinliğinize göre. Gelinliğinize uygun bir kır düğünü ve konsepte uygun bir saç modeli sizi günün yıldızı yapabilir. Bukleli saç üzerine çiçekli bir taç denemeye ne dersiniz.

Gelinlik Modelleri düğün mekanı seçiminizde önemli etkendir!

Gelinliğiniz kabarık ve bol süslemeli, gösterişli ve adeta parıldayan bir modelse işte bir otelde yapacağınız balo tarzı düğün tam da gelinliğinizi çağırıyor. Her parçasına kadar gösterişli detaylar balo düğünleri için oldukça uygun gözüküyor.

Dantel ve tülden yapılmış uzun bir duvağınız varsa, inci takılarınız ve dantelden yapılma eldiveniniz varsa üstelik kırık beyazsa gelinliğiniz tarihi bir mekânda düğün yapmak için hiçbir eksiğiniz yok demektir. Bu tip model gelinlikler için imkanlar el veriyorsa tarihi mekanlar seçilmelidir. Eğer bulunduğunuz konum veya bütçeniz uygun değilse o zaman gold rengin ağırlıklı olduğu özellikle sarı ışıklı ve mumlu olan bir salonda düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Sade ve askılı model gelinlikler yada abartısı ve taşları olmayan yırtmaçlı bir balık model gelinliğiniz varsa o zaman havuz başında düğüne ne dersiniz? Bu model gelinlikler için en uygun seçim tekne veya havuz başında yapılan kokteyl tarzı düğünler uyun gibi gözüküyor. Rahat olan bu gelinliği hareketlerinizi kısıtlamayacak bir ayakkabı ile de kombinleyebilirsiniz.