En Güzel Gelinlik Takıları

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
En Güzel Gelinlik Takıları ve En Moda Takılar

Moda her geçen gün değişmekte, yenilenmekte ve zenginleşmektedir. Bundan en çok nasibini alan sektörlerden bir tanesi de gelinliklerdir. Sürekli değişen ve gelişen gelinlik modasında son yıllarda ağırlık takılara kaymış durumdadır.

Artık gelinliklerin vazgeçilmezleri arasında takılar ilk sıralarda gelmektedir. Takı modasındaki çeşitlilik artışı gelinlik modellerine de yansımaktadır. Bu kadar çeşitlilik arasında en güzel gelinlik takılarısorusunun cevabını bulmak önemlidir.

Gelinliklerde kullanılacak takılar oldukça nazik tasarlamış olmalıdır. Aksi halde göze hitap etmeyen bir görüntü meydana gelecektir ki bunu da düğün gibi en mutlu gününde kullanacak olan gelinliğinde hiçbir gelin istemez.

En Güzel Gelinlik Takıları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Gelinliğin ruhunu yakalamış, gelinliğin detaylarıyla sırıtmayan bir takı seçimi ve yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir gelinlik için olmazsa olmaz şartların başında gelmektedir. Gelinliği ikinci plana atmayacak ancak kendisini de gösteren bir takı seçimi ile mükemmel uyum yakalanabilir.

En güzel gelinlik takıları seçiminde beden ölçüleri ve dekolte durumu belirleyici faktörler arasındadır. Yine saç modeli de göz ardı edilmeyecek unsurlardandır. Gelinliğin askı durumu, kapalı yakalı olup olmadığı gibi durumlar kullanılacak takı seçiminde bizi yönlendirecek kriterler arasında sayılabilir.

En Güzel Gelinlik Takıları ve Tarzlar

Mesela açık omuzlu bir gelinlik kullanılacaksa duvağı mümkün olduğunca kısa tutup, elmaslarla donatılmış bir kalın bir kolye muhteşem bir görüntü oluşturacaktır. Daha modern tarzda seçilmiş bir gelinliğe karakteristik bir takı uygun olacaktır.

Sade bir gelinlik tercih edildiyse kullanılacak takılar daha gösterişli olabilir ve bu şekilde tamamlayıcı bir uyum yakalanabilmektedir. İnce askılı bir gelinliğe son zamanlarda oldukça tercih edilen tasma kolyelerden kullanılabilir. Harika bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Kalın askılı bir gelinlikte boyunda ince takıları tercih etmek mantıklı olacaktır. En güzel gelinlik takıları arasından zümrüt ve yakut taşlarla renklendirilmiş bilezikler, tek taş pırlanta küpe ve yüzükler de zevke göre tercih edilebilir.