En Ünlü Gelinlik Markaları Hangileri ?

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Ünlü Gelinlik Markalarını Merak Ediyor musunuz ?

Ünlü gelinlik markaları Pronovias

Gelinlik deyince akla ilk gelenlerin başında pronovias gelir. Ülkemizde de her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen markanın tasarımları İspanyada yapılıyor olup, ülkemizde de bir tek Vakko wedding mağazalarında satılmakta.

Pronovias gelinlik modelleri özel el işçiliği ve çağdaş modern tasarımlarla birleşerek hafızalarda kazınmaya aday gelinlik modelleri tasarlamakta. Modern ya da klasik olarak geniş bir yelpazesi olan markanın her yıl 650 yeni gelinlik ve abiye modeli tasarladığı bilinmekte. Ünlü gelinlik markaları başında gelen pronovias, ayrıca ayakkabıdan, gelin tacına kadar, gelinliği tamamlayan tüm aksesuarları da tasarlamakta. Gelinlik fiyatları 7bin TL den başlamakta.

Ünlü gelinlik markaları Vera Wang

Vera Wang markası ilk etapta oldukça sade, zarif ve şık gelinlik modelleri tasarlamaktaydı. Marka, özellikle prenses kesim gelinlikleri ile dikkat çekmekteydi. Abartıdan ve şatafattan uzak olarak tasarlanan gelinlikler ünlü isimler tarafından da tercih edilmekteydi.

Yıllar geçmeye başladıkça sade, ağırbaşlı gelinlikler yerini önce rock havasındaki gelinliklere ardından da gotik tasarımlara bıraktı. Ünlü gelinlik markaları başında gelen vera wang markasının oldukça iddialı modelleri bulunmakta. Gelinlik fiyatları 13bin TL den başladığı bilinmekte.

Ünlü gelinlik markaları Zuhair Murad

Zuhair Murad tasarımları deyince akla şatafatlı, gösterişli ve ihtişamlı gelinlikler gelir. Gelinliklerde dantel ve transparan kumaşları sıkça kullanan lüblanlı tasarımcı tüm dünyada ünlü gelinlik markaları arasında yerini almaktadır.

Ülkemizde sadece Vakko wedding mağazalarında bulunan markanın prenses model ve balık model gelinliklerine ilaveten transparan etekli modeller de bulunmakta. Kadınlığı ön planda tutan, derin göğüs dekoltesi ve straplez modellerle oldukça iddialı modelleri bulunmakta. Kullanılan kumaşların kalitesi ve tasarımcısının ünlü olmasından dolayı gelinlik fiyatları oldukça yüksektir. Oldukça iddialı olan gelinlik fiyatları 30 bin TL den başlamakta.