Justin Alexander Gelinlik Modelleri

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Justin Alexander Gelinlik Modelleri

New York’da kurulan bir gelinlik firması olan Justin Alexander, bu sene de her yıl olduğu gibi tasarım ile gelinlik sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Birçok Avrupa ülkesinde, Amerika ülkelerinde ve Türkiye’ de gelinlik tasarımları ile ön plana çıkan firma, en iyi kalıp ve en iyi tasarım gelinlikleri ile gelinlikte ön plana çıkmayı başarmıştır.
Justin Alexander markası, her modelde farklı tasarımlara sahiptir. Denizkızı gelinlikten tutun, kabarık balo gelinliklerine kadar gösterişli gelinlikleri ile ön plana çıkar.

Justin Alexander Gelinlikleri

Justin Alexander gelinlik modellerinde, dar ve çekici aynı zamanda gösterişli sülietler ve Fransız dantellerine sıklıkla yer verilmektedir. 2018 yılında farklı tasarım ve modeller ile ön plana çıkmaktadır.

Justin Alexander’ın bu sene ki kreasyonunda yer alan parçalara bakacak olursak; Straplez kesim bu sene birçok modelde olduğu gibi Justin Alexander modellerinde de sıklıkla görülmektedir. Etek kısmı A kesin olan ve boydan boya Fransız danteli ile işlenmiş bu model gelinlik tercih edilerek, modern bir görünüm yakalanabilir.

Diğer modellere bakacak olursak, A kesimden biraz daha kabarık etek ve Fransız danteli ile straplez kısmın kapatılması ile çekici bir hava yakalanmıştır. Ayrıca bu model gelinliklerde tül ve dantel birleşimi kullanılmaktadır. Kabarık model ve ve parçalardan oluşan etek oldukça farklı bir model.

Straplez ve tülden yapılan göğüs bölgesinin alt kısmı taş işlemeli gelinlikler, iddialı gelinlerin kullanabilecekleri bir gelinlik modelidir. Balık model gelinlikler, Justin Alexander gelinlik modellerinde kullanılmaktadır. İşlemeli Fransız danteli boydan boya gelinliği kaplamakta ve kol bölgesi de bu dantelden oluşmaktadır. Omuzlardan etek kısmına kadar dantel ve sonrasında tül ile devam eden model, prensesleri kıskandıracak türden.

2018 Justin Alexander modellerinin genel çizgisine bakacak olursak, bu tasarımda genelde Fransız dantelinin kullanıldığını ve yaka kısımlarına farklılık katıldığını görmekteyiz. Özellikle oval yaka tasarım, bu modelden sonra sıklıkla kullanılabilecek gibi görünüyor. Sizde bir tasarım modeli giymek istiyor ve günün yıldızı olmak istiyorsanız, gönül rahatlığı ile Justin Alexander modellerini tercih edebilirsiniz.