Tesettür Abiye Nişanlık Elbise Modelleri

Katılım
17 Mar 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
Tesettür Abiye Nişanlık Modası Nasıl Şekilleniyor?

Tesettür abiye nişanlık elbise modelleri, günümüzde tuvaletlerden çok daha fazla tercih ediliyor. Özel bir günde farklılık yaratan bir gelin olmak her kadının hayali. Öyle ki elbiselerin farklı tasarımları her zaman için dikkat çekici bir seçenek haline geldi demek sanıyorum yanlış olmaz.

Özellikle balık elbise modelleri, günümüzde Türkiye genelinde nişan organizasyonlarında fazlası ile tercih ediliyor. Öncelik her zaman için daha modern seçenekler, daha göz alıcı elbiseler. Nişanınızda tabi ki düz elbiselerden ziyade işlemeli elbiseler çok daha ciddi anlamda fark yaratacaktır. Abiye nişanlık modası, özellikle bordo ve mor tonları üzerinde çok daha fazla ilgi görüyor demek yanlış olmaz.

Koyu Renkler, Göz Alıcı Desenler ve Asil Boyutlar

Koyu renkler önemlidir. Tabi ki beyaz gelinlik tarzı seçenekleri tercih eden bayanlar da hali hazırda çok fazla. Ancak beyaz renk, düğünün yani gelinliğin rengidir ve sadece o gün için kullanılması çok çok önemlidir. Mor, Bordo, Krem ya da Kırmızı renk tonları ile kullanılan elbiseler çok daha ciddi anlamda ilgi görüyor.

Uzun ve eteği biraz daha yayvan elbiseler popüler. Balık elbiseler, özellikle nişan organizasyonu için en çok dikkat çeken seçenekler arasında yer alıyor. Dolayısı ile alternatifleriniz çok daha fazla.

Başınız için ise yine sizin beklentilerinizi karşılayacak ipek şal ile modern bir bağ önemlidir. Genelde tesettür kuaförler bu anlamda elbiseniz ile iyi bir kombin sunar. Ancak sizde Youtube videoları ile tesettür yapımı konusunda yaratıcı seçenekler üretebilirsiniz.