Tesettürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Moderator

Yönetici
Site Güvenliği
Katılım
26 Şub 2018
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Puanları
16
Yaş
27
#1
Tesettürlü Gelin Adayları İçin Prenses Model Gelinlik

Gelinlik seçimi keyifli olmanın yanı sıra çok yorucu bir iştir. Bu konu gelin adaylarının oldukça dikkat etmeleri gereken bir konudur. Çünkü gelin adaylarının hem kendi vücutlarına uygun gelinlik seçmeleri hem de seçtikleri gelinliklerin modaya uygun olması gerekmektedir.

Bundan dolayı bu durum tesettürlü kadınlar için, normale nazaran daha da zordur. Tesettürlü gelinlikler son yıllarda artış göstermesine karşın yine de seçenekler toplam gelinliklere göre oldukça azdır. Bundan dolayı da seçimi daha zordur. Bu seçenekler arasında en doğru olanı seçmek için dikkatli olmanız gerekir.

Tesettürlü gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen model prenses model gelinliktir. Bu model bele kadar oturur ve belden aşağı genişlemektedir. Bundan dolayı tesettür giyim için oldukça idealdir. Etek ve üstün kombini ve gelin başı bütünüyle tesettürlü gelinler son derece göz alıcı olabilirler.

Gelinlik bir parça olarak düşünülmemeli ve bütüne odaklanılmalıdır. Tesettürlü gelinlerin tercihlerinden dolayı, 2017 yılında en çok tercih edilen ve 2018 yazında da tercih edilmesi beklenen prenses model A kesim gelinlikler olmuştur.

Prenses Model Tercih Eden Gelin Adayları Neye Dikkat Etmelidirler?

Tesettürlü prenses model bir gelinlik alacak olan gelin adayları bu gelinliğin fazla taşlı olmamasına dikkat etmelidirler. Prenses model oldukça gösterişli bir model olduğundan bu detaya gerek kalmayacaktır. Bu modelde eğer etek tülden oluşacaksa, üst kısım saten veya dantelden oluşmalıdır.

Tesettürlü Prenses model gelinlik özellikle kalça bölgesini gizlemek ve kusurlarını örtmek isteyen gelin adaylarına oldukça yardımcı olacaktır. Özellikle armut tipli bir vücudu olan gelin adayları bu modeli seçebilirler. Kalça bölgesi kusura örtüleceğinden dolayı kusurlarını örtmüş olan gelin adayı oldukça zarif bir görünüm elde edecektir.

Kısa boylu gelin adayları eğer bu model gelinliği tercih etmek istiyorlarsa bel boylarını yukarda tutmalıdırlar. Balıketli olan gelin adayları, eğer prenses model gelinlik tercih ederlerse, etek kesim bölgesi ve göğüs bölgesini v kesim olarak ayarlarlarsa daha zayıf görüneceklerdir. Ayrıca bu modeli tercih ederken karın bölgesi çok sıkmamalıdır.