2018 Prenses Gelinlik Modelleri ve Çeşitleri

2018 Prenses Gelinlik Modelleri ve Çeşitleri

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Düğününde prenses gibi olmak isteyen gelinlerimiz, bunu giydiği kıyafetle de bütünlemek için çaba göstermektedirler. Kıyafetlerinden, saçlarına, takılarına kadar her şeyin en iyi olması için çaba harcamaktadırlar.

Bunun için moda evleri de gelin olacak kızların birer prenses olmalı için 2018 prenses gelinlik modelleri tasarlamaktadırlar. Bu tasarımlar sayesinde genç kızlarımızın hayalleri gerçekleşmektedir. Tasarımda etek boyunun, eteğin yapısı ön planda olduğu göz önünde bulundurulmaktır.

Sıklıkla V yaka modellerin kullanıldığı gelinlikte tercihe göre yaka modellerinde değişiklik göstermektedir. Moda tasarımcıları tarafından 2018 yılında tasarlamış oldukları modellerle yine göz alıcı olarak karşımıza çıkmaktadır.

2018 Prenses Gelinlik Modelleri Çeşitleri

2018 yılında moda evleri tarafından düzenlenen 2018 Prenses gelinlik modelleri yine kuyruk modelleri ile dikkat çekmektedir. Kabarık ve uzun olan modellerin yanında fazla uzun kuyruktan hoşlanmayan adaylar içinde kısa modeller düşünülmektedir.

Kısa olan modellerde gelinliğin alt kısmına genişlik verilerek ayrıcalık sağlanmıştır. Bunun yanı sıra U denilen kuyruk modeli ile ayrıcalık yapılmıştır. Bel kesiminde de isteklere göre düşük veya tam bel modelleri tasarlanmıştır.

Tüm ihtiyaçlara cevap vermek isteyen moda tasarımcıları bu gelinliği giymek isteyip de vücut hatları ile sıkıntılar yaşayanlar için alternatif çözümler üretmektedirler. Kol yapısının ince olması nedeni ile kollarını kapatmak isteyenlere kol parçası ekleme yapılabilmektedir. Ayrıca göğüs dekoltesi ile de her türlü destek sağlanmaktadır.

2018 Prenses Gelinlik Modelleri Detayları

 Ünlüler tarafından da tercih edilen 2018 prenses gelinlik modelleri duvaklarında da genellikle uzun olarak tercih edilmektedir. Bu gelinliği genellikle büyük salonlarda, otel düğünlerinde giyilmesi tercih edilmektedir. Gelinliği giyen gelin adayının saçları genellikle toplanmaktadır.

Çok fazla aksesuar kullanılmamakta olup, boyun kısmının açık tercih edilmesi halinde abartılı olmamak kaydıyla bir takı tercih edilebilir. Bu modelleri tercih eden gelin adaylarının uzun boylu olmaları gelinliğin üzerlerinde daha iyi durduğu görüşü hakimdir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?