2018 Prenses Gelinlik Modelleri

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayali gelinlik giymek olup, düğününde en alımlı ve en zarif şekillerde hafızalara kazınmak ister. Vücut tipine en uygun olanı, taşıyabileceği en iyi gelinliği seçebilmek içinde buna epeyce vakit harcar. 2018 prenses gelinlik modelleri günümüzde çokça tercih edilen günümüzün trend gelinlik modellerinden biridir.

Prenses model kabarık model olup, belden aşağıya doğru kabararak inen bir modeldir. Basenleri ve kalçayı en iyi şekilde gizler, beli ön plana çıkartır. Oldukça zarif ve şık bir modeldir. Kısaca kabarık bir modeldir.

Prenses modelde önemli olan etek başlangıç noktasıdır. Yanlış yerde başlayan bel noktası beli daha kalın gösterebilir ya da boyu daha kısa gösterebilir en doğrusu zevkimizden ziyade vücut tipimize göre ayarlanmasıdır yoksa çirkin bir görüntü oluşabilir.

Komik görüntülere sebebiyet vermemek için işinde tecrübeli tasarımcılar tarafından çalışmakta fayda var.Bel kesimine göre prenses gelinlik modelleri ikiye ayrılır; eteği tam belden kesen tam prenses model ve eteği bel ve kalça arasından kesen hafif düşük bel prenses model. Etek kesimine göre de üç farklı modelden oluşur.

Kuyruksuz ve tam daire model, hafif arkaya u şeklinde uzayan ve olabildiğince arkaya doğru uzayan uzun kuyruklu model. Hayatında bir kez dahi olsa prenses olmak isteyenlerin kuşkusuz tercih edebileceği zarif bir model olan model armut vücut tipindeki bayanlar için en uygun model olsa da, kum saati tipindeki kadınlarında zarif bir şekilde taşıyacağı bir model olmaktadır.

2018 prenses gelinlik modelleri etekleri genelde tül olurken üst bedende dantel, saten, organze ve ziberlin sıkça kullanılmaktadır. Bele kadar oturan prenses modellerde üst bedende taş işlemesi de oldukça zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Gelinliği tamamlayan duvak seçimi de önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?