A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri 2017

Gelinlik seçmek, genç kızlar için oldukça önemlidir. Bundan dolayı uzun bir sürelerini gelinlik seçmek için ayırırlar. 2017 gelinlerinin bu konuda daha şanslı olduklarını söylersek yanılmış olmayız. 2017 yılında birçok gelinlik modeli tasarım olarak sunulmuş ve genç kızlar gerek bütçelerine gerekse zevklerine göre gelinliklerini rahatlıkla seçmişlerdir.

A Kesim Gelinlik Çeşitleri

Genç kızların gelinlik seçerken en çok dikkat etmeleri gereken vücut tiplerine göre gelinlik seçmektir. A kesim gelinliklerde bu konuda kurtarıcı bir yapıya sahiptir. Hemen hemen her vücut tipine uygun olarak tasarlanmıştır diyebiliriz. Yani her kiloya her boya sahip gelin adayları A kesim bir gelinlik seçebilirler.

A kesim gelinlik seçenlerin büyük bir kısmı bu gelinliğin hem şık hem de modern bir çizgisi olduğu için seçmektedir. 2017 Gelinlik trendlerinden olan A kesim gelinliklerin birçok farklı çeşidini de bulmak mümkündür. A kesim bir gelinlik arıyorsanız, ayrıntıları Ne olursa olsun mutlaka zarif bir görünüm elde edeceksiniz.

A kesim gelinliklere bakacak olursak; Fransız dantelini bu kesim gelinlikte sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Hem saten hem de dantel olarak tercih edilen A kesim gelinlikleri zarafeti yansıttığından farklı dantel işlemelerine yer verilir. A kesim gelinliğinizi Straplez olarak da tercih edebilirsiniz. Böylece boyun kısmınız biraz daha dikkat çekecektir. Bu durumda kolye gibi boyun aksesuarlarına yer vermeniz zarafetinize zarafet katacaktır.

Diğer bir A kesim gelinlik kolları dantel işlemeli kısa kollu gelinliklerdir. Bu modelin diğerlerine göre daha gösterişli olduğunu söyleyebiliriz.

Yaka kısmı kayık yaka ve kolları full dantel olan A kesim gelinlikler bu kesimin en iddialı parçalarıdır diyebiliriz. Bu modellerin etek kısmı sade olduğundan yaka ve kol kısmı hareketlendirilmekte ve böylece modern bir çizgi çizilmektedir.

Genelde dekolteli olarak kullanılan A kesim gelinliklerin balık etek gelinliği çağrıştıran modelleri de vardır. Bu model yavaş yavaş açıldığından ve kuyruk kısımları uzun olduğundan balık etek gelinliklere benzetilir. Özellikle bu sezon vitrinlerde ve moda dergilerinde görmeye alışık olduğumuz A kesim uzun kuyruklu gelinlikler, uzun süre dillere destan kalacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?