Balık Etliler İçin Gelinlik Seçimi

Balık Etliler İçin Gelinlik Seçimi

Balık Etliler İçin Gelinlik Seçimi

 Gelinlik seçiminde bayanlar çok dikkatlidirler. Bir çok modelin içerisinde hangisini seçeceklerini, üzerlerine hangisinin daha çok yakışacağını, kafalarındaki hayal ettiği gelinlik modelinin üzerinde nasıl duracağı gibi birçok sorular aklından geçmektedir.

Bununla beraber vücut yapıları da tercih edeceği gelinlikleri etkilemektedir. Öyle bir tercih yapmaları gerekmektedir ki, hem vücudunun güzelliklerini ortaya çıkarmalı, hem de hataları saklayarak üzerlerinde şık durmalıdır. Herkesin vücut yapısı bir olmadığı için balık etliler için gelinlik seçimi nasıl olmalıdır.

Bu tip vücuda sahip olan bayanlar biraz daha dikkatli davranmaları gerekmektedir. Şık bir gelinlik seçimi için nelere dikkat etmeleri gerekmektedir.

Balık Etliler İçin Gelinlik Seçimi Kriterleri

 Balık etliler için gelinlik seçimi konusunda biraz dikkatli davranmaları halinde en güzel gelinliği bulma şansları olacaktır. Yapmaları gerekenler arasında;

  • Vatkalı gelinlikleri tercih ederek geniş basenlerini rahatlıkla saklayabilirler.
  • Kalçaları geniş ise düz kesim gelinlikler tercihleriniz arasında olmasın.
  • Bel bölgeniz ise şikayetleriniz V tipi gelinlikler size çok yakışacaktır. A tipi gelinliklerden uzak durunuz.
  • Balık modeli gelinlikler size göre değildir.
  • Gelinliğinizde ipek kumaşı tercih etmeyiniz. İpek yerine kaliteli saten ve kalın kumaşlar sizin için en idealdir.
  • Prenses modellerde olduğu gibi kuyruklu modellerden, likralı, balon tipli etekler sizi daha da kilolu göstereceği için giymeyiniz.
  • Boyunuzu kısa gösteren iki parçalı gelinlikler size göre değildir.
  • Düğünüzde şık olmak istiyorsanız tercihinizi işlemeli, uçuşan eteklerden yana kullanınız.

Moda Tasarımcılarından Balık Etliler İçin Gelinlik Seçimi

Straplez, balık ve prenses gelinlik modelleri sizlere göre değildir. Kollarınızın kalınlığı truvakar yöntemi ile kapatmanız mümkündür. Bunun yanında göğüs bölgenizi açarak daha şık hale gelebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz husus seçiminiz desteksiz olması gerekmektedir.

Balık etliler için gelinlik seçimi konusunda dikkat edilecek hususlara uyduğunuz takdirde üzerinize en uygun gelinliği bulacağınıza eminiz. Gelinlik seçiminde mutlaka moda tasarımcılarının uyarılarını dikkate alarak, modayı takip ediniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?