Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Dağınık Gelin Saçı Modelleri

 Düğününüzün rüya gibi olması için tüm ayrıntıları hesaplamaktasınızdır. İşe düğün salonunda sizi prensesler gibi gösterecek gelinliği seçmekle başlamaktasınız. Seçtiğiniz gelinliğe ve yüz yapınıza göre tercih ettiğiniz makyajınıza bile karar verdiniz.

Şıklığınızı ve zarafetinizi tamamlayacak saçlarınızı nasıl yaptırmayı düşünüyorsunuz? Nasıl bir saç stilini tercih edeceksiniz. Tercih ettiğiniz gelinliğinize, makyajınıza uygun bir saç modeli bulmak zorundasınızdır. Son zamanların trendlerinden olan dağınık gelin saçı modelleri sizi gecenin yıldızı yapabilir.

Özellikle düğünlerini açık havada yapan gelin adayları tarafından tercih edilen bu modeller son zamanlarda gelin adayları tarafından ilgi görmektedir.

Dağınık Gelin Saçı Modelleri Çeşitleri

Birçok alternatifi bulunan dağınık gelin saçı modelleri arasında;

  • Genellikle atkısız gelinlik modellerinde ve yuvarlak yüz hatları bulunan adayların tercih ettiği dağınık topuz modelinde yanlardan biraz saç çıkarttığınız takdirde yüzünüzün ince görünmesini sağlayacaktır.
  • Duvak kullanmayacak gelin adayları için tercih edilen dağınık topuz modeli küçük taşlı firketeler ile daha şık hale getirilmektedir.
  • Hafif tonlarla yaptırdığınız makyajınızın ardından yüzünüzün ortaya çıkmasını istiyorsanız mutlaka dağınık ense topuz modelini denemelisiniz.
  • Düğünüz açık havada ise üzerinizde dantelden yapılmış bir gelinlik var ise mutlaka dağınık topuz modelini yaptırarak topuz kısmını kır çiçekleri ile yapılmış bir taç takmalısınız.
  • Dantel gelinliğinizin üzerine gevşek ve salaş bir görünüm kazandırarak saç aksesuarlarınızı etrafına sardığınızda gelinlikle kusursuz bir görüntü verecektir.
  • Yarım topuzlu, balıksırtı örgüsüyle saçlarınıza takacağınız kelebek modelli aksesuarlarınızla ayrı bir görüntü vereceksinizdir.

Size En Uygun Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Birçok dağınık gelin saçı modelleri arasında en güzelini seçmek tercihinize kalmaktadır. Bu modellerinden birini tercih ederken makyaj, yüz tipinize dikkat ettiğiniz kadar düğünün yapılacağı mekânı da mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Düğün gününüzde prensesler kadar güzel olmak istiyorsanız saç modelinizi belirlerken moda tasarımcılarının görüşlerini mutlaka dikkate almalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?