Gelinlikle Tuvalete Nasıl Gidilir?

Gelinlikle Tuvalete Nasıl Gidilir?

Tüm Gelinlerin Söylemekten Çekindiği Ortak Sorun: Gelinlikle Tuvalete Nasıl Gidilir?

 

Gelinlik giydikten sonra tuvaletin gelmesi hemen hemen bütün gelinlerin kâbusudur. Öncelikle şunu söyleyelim gelinlik giyilmeden tuvalete gidilirse veya gelinlik çıkarabiliyorsa çıkarılması sizi daha rahat ettirecektir. Gelinlik giymeden tuvalete gitseniz bile gelinlikli geçireceğiniz sürenin uzun olması ve yaşadığınız düğün heyecanı tuvalet ihtiyacına sebep olacaktır. Bu sebeple gelinlikle tuvalete nasıl gidilir? sorusunu tecrübelilere sormanız kolaylık sağlayacaktır.

Daha az sıvı tüketmek veya tarlatansız kabarık olmayan bir  gelinlik giymekte gelinlikle tuvalete nasıl gidilir sorununu çözebilir. Ancak gelinliğiniz tarlatanlı ve kabarık ise ilk yol tuvalete bir yakınınızla girmenizdir. Çoğu kişinin uyguladığı bu yöntemde halayda olduğu gibi yakınınız tarlatanı ve gelinliğin kuyruğunu tutmaya yardım eder. Temiz bir tuvaletin düğün salonunda sizin için ayrılmış olmasını sağlayabilirsiniz.

Başka biriyle tuvalete girmek istemiyorsanız tek başınıza da ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Gelinliğin tarlatanının en alttaki demirinden tutup eteği iç dış yapın. Gelinliğinizin eteği tarlatanın içine gelsin. Böylece eteğinizi kaldırıp ihtiyacınızı tek başınıza giderebilirsiniz.

Gelinlikle tuvalete nasıl gidilir?

Sorusunun başka bir çözümü ise klozete ters oturma şeklidir. Bu şekilde gelinliğinizin kuyruğu artık size engel olmayacaktır. Bu şekilde gelinliğin kuyruğunu ve tarlatanını kaldırmanız daha kolay olacaktır. Tuvalet kağıdını eteği kaldırmadan elinize almanız kolaylık sağlayacaktır. Yine bu şekildeyken nedimenizin eteğinizi tutması kirlenme ve kırışmanın da önüne geçebilir.

Bu çözüm yolları bir yana her gelinin tuvalet deneyimi anılarında yerini alır. Hatta bazı gelinlik firmaları tuvalet sorununa gelinliği toplamayı sağlayacak gelinlik altı bir etekle çözüm bulmuştur. İdrar tutamama gibi bir probleminiz varsa gelinlik diktirirken buna benzer bir etek diktirmeniz sizin de faydanıza olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?