Moda Tasarımcılarının 2017 Gelinlikleri

Moda Tasarımcılarının 2017 Gelinlikleri

Moda Tasarımcılarının 2017 Gelinlikleri

En özel günlerinde en güzel olmak isteyen gelinlerimiz bu tercihlerini yaparken, kılı kırk yarmaktadırlar. Seçeceği gelinliklerden, tercih ettiği gelinliğe göre tasarlayacağı saç modelinden, gelinliğin üzerindeki aksesuarlardan her şeyin en ince hesabını yapmaktadırlar.

Bu konuda kendilerine en çok yardımı da moda tasarımcılarından gelmektedir. Gelinliğinizi tercih etmeden önce mutlaka moda tasarımcılarının görüşlerini dikkate almanız gerekir. Her sene düzenli olarak yapılan fuar ve defileler sayesinde moda tasarımcıları tarafından tasarlanan yılın gelinlikleri gelin adaylarının hizmetine sunulmaktadır. Moda tasarımcılarının 2017 gelinlikleri modern zaman gelinlikleri konsepti ile görücüye çıkmıştır.

Moda Tasarımcılarının 2017 Gelinlikleri Ve Modelleri

Moda tasarımcıları tarafından düğünün yapılacağı mekâna göre gelinlik tercihleri sunmaktadır. Düğününü salonda yapmak istemeyenlere hafif ve balık modelli gelinliklerin ideal olduğu ancak gelinlik seçiminde boy ve vücut ölçüsünün önemli olduğunu belirtilmektedir.

Sırt ve kol detaylarının belirginleştiği, zarafeti ile göz kamaştıran balık kesimi gelinlik modelleri ile etek üzerindeki ışıltılar ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte yarı toplu veya açık saçların doğal bir görüntü vereceği, abartılı olmayan aksesuar seçimi ile gelinliği tamamlayacağı belirtilmektedir.

Moda tasarımcılarının 2017 gelinlikleri arasında düğününde farklı gelin olmak isteyenler için dantel tulum ve pantolon gelinliklerin arka kısmına kuyruk taktırabilirler. Bu gelinliğin vücuda tam oturması ile gelini daha ince göstermektedir. Daha çok kum saati vücuda sahip olan gelinlerin üzerinde daha şık durmaktadır.

Kişiye Özel Moda Tasarımcılarının 2017 Gelinlikleri

Bununla birlikte ince ve uzun boylu gelinler için prenses kabarık kesim, minyon tipli olanlar için düz veya A kesim gelinlikler moda tasarımcılarının 2017 gelinlikleri arasındadır. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da moda tasarımcıları tasarlanan gelinliklerde kır düğünleri için şifon ve ipek hafif gelinlikler göz doldurmaktadır.

Moda tasarımcıları tarafından düğünün yapılacağı mekâna ve mevsimine göre gelinlik tasarımları yer bulmaktadır. Kişiye özel olarak ta tasarlanan gelinliklerde düğününüzden önce yapılacak fuarları takip ederek, tasarımcılar tarafından çıkarılan kataloglara biraz göz atmanız tercihinizi yaparken çok faydası olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?