Prenses Gelinlik Modeli

Prenses Gelinlik Modeli

Şüphesiz kadınlar tarafından en çok tercih edilen gelinlik modellerinin başında Prenses Gelinlik Modeli gelmekte.  Sizler için seçtiğimiz Prenses Gelinlik Modelleri aşağıda.

Prenses Model Gelinliklerle Kusurlarınızı Kapatın

Şüphesiz her yıl en çok tercih edilen gelinlik modeli prenses gelinliktir. Birçok gelin adayına yakışan bu gelinliğin en çok seçilme nedenlerinden biri de fazla kiloları gizlemesidir. Etek kısmının bol olması fazla kilolarınızı gizlemenize yardımcı olur. Ayrıca prenses model gelinlikler gösterişi seven gelin adaylarının da tercih etmesini sağlıyor.

Kapalı alanlarda yapılan düğünlerde tercih edebileceğiniz bu model tüm gözlerin gelinde olmasını, gelinin daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Tabi gelinliğinizin yanında kullandığınız aksesuarlar ve saçınızda önemlidir. Aksesuarlarınız da en az gelinliğiniz kadar dikkat çekici olmalıdır. Saç aksesuarlarınız ve saçınız gelinlikle bütünleşmeli. Tam bir gelin olmalısınız.

Prenses Model Gelinlikleri Kimler Tercih Etmeli?

Prenses model gelinlikler kalça ve basen bölgesini gizlemek isteyen gelin adaylarının tercih etmesi gereken bir modeldir. Gösterişi seven ve adeta prenses edasıyla süzülmek isteyen gelinler bu tarz gelinlikleri tercih etmeliler. Daha çok fazla kiloları olan kişilerin giymesi gereken bir model olsa da uzun boylu kişilerin de giyebileceği bir modeldir. Belden sonra kabarık inen bu model belinizin ince görünmesini sağlayacaktır.

Kısa boylu olan kişilerin prenses model gelinlik giymeleri onları daha kısa gösterecektir. Kısa boylu gelin adayları V kesim, yüksek bel, etek kısmı dantelli veya işlemeli gelinlikler tercih etmelilerdir.

Küçük göğüslü kişiler göğüslerini daha büyük gösterebilmek için drapeli prenses model gelinlikler tercih edebilirler.

Fazla kiloları olan kişilerin en çok tercih ettikleri model prenses model gelinliklerdir. Önü V kesim olan kabarık etekli yüksek bel gelinlik tercih etmeniz sizi daha zayıf gösterecektir.

Uzun boylu kişiler bel kısmından kabarık değil de daha düz inen prenses model gelinlikler tercih edebilirsiniz. Ayrıca straplez kalp yaka gelinlikler de uzun boylu gelin adaylarına da yakışan gelinlik modellerindendir.

Prenses Modeli Gelinliklerde Hangi Kumaş Tercih Edilmekte?

Gelinlerin en çok tercih ettiği ve beğendiği gelinlik modeli prenses model de üst kısmında en çok dantel ve saten kumaşlar tercih ediliyor. Etek kısmı da tülden yapılmaktadır. Eğer gösterişi seven biriyseniz belinize kadar taş işlemeli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?