Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri

Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri

Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri İle Hayalindeki Gelinlik

Her genç kızın hayatındaki en önemli günün temsili kıyafeti gelinlik. En güzel, alımlı, ihtişamlı ve dillere destan olmak. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için çalışıyoruz. Küçük bir atölye ile başladığımız hizmet hayatımız, yenilikçi ve titiz çalışmaları dolayısıyla her geçen gün büyümeye başlamış olup, farklı illerde ki şubeler sayesinde tüm yurtta hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Amacımız uzman ekip ve kadromuzla, en mutlu günününüz için en doğru tasarımları yapıp sizi memnun edebilmek. Setri Nur tesettür gelinlik modelleri, dışında bindallı, kaftan ve abiye tasarımları da mevcut. Günümüzde kına gecelerinin vazgeçilmez parçası olan kaftanlar da giderek popülerliğini arttırmakta.

Pek çok gelin adayı kınalarda artık direk kaftan giymeyi tercih etmekte, bunun içinde kaftan tasarımlarının önemi artmış durumda. Bizde gelin adaylarının en güzel günlerinden biri olan kına gecelerinde en güzel olabilmeleri için kaftan tasarım model, renk kumaş ve işçiliklerinde titiz davranıyoruz.

Bunun dışında gelinliği tamamlayan; gelin baş tasarımı, gelin baş aksesuarları, porselen makyaj ve gelin buketlerine de mağazalarımızdan ulaşmanız mümkün. Firmamız farklı gelir gruplarına hitap ederek tüm gelin adaylarımızın mutlu olması için çabalamakta.

Her zaman daha iyisini üretmek için çabalayan firmamız, özel dikim tasarımların haricinde, hazır olan modelleri kiralayarak sizlere kolaylık sunmakta. Setri Nur tesettür gelinlik modelleri arasında en popüler olanların başında feraye ve güldeva modeli gelmekte.

Güldeva modeli üç boyutlu çiçeklerle bezenmiş olup tasarım ve model açısından oldukça gösterişli olmakta.Bunun yanında, gülnida, leyyali, mavi duru, setr-i nur didem ve pelerinli gelinlik tercihi de sıkça tercih edilmekte. Tasarımlarımıza tüm şubelerimizden kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Firma olarak amacımız; hayalinizdeki tasarımı en doğru şekilde ve uygun kumaşlarla birleştip size sunabilmek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?