Taşlı Gelin Saç Aksesuarları

Taşlı Gelin Saç Aksesuarları

Taşlı Gelin Saç Aksesuarları

 Düğününüze sayılı günler kala her şeyi yeniden gözden geçirirsiniz. Gelinliğinizi yeniden giyer eksiklerini görmeye çalışırsınız. Düğününü yapılacağı mekana giderek, kafanızda misafirleri nerelere oturtacağının planını yaparsınız. Kuaförünüzü ziyaret eder randevu saatini kesinleştirirsiniz.

Bir taraftan davetiyeler dağıtılırken, son alışverişlerinizi tamamlarsınız. Gelinliğiniz giydiğiniz anda yüzünüze uygun makyajınızı belirler, ona göre aklınızda saç tasarımı yaparsınız. Tercih ettiğiniz saç tasarımına göre aksesuarlarınızı belirlersiniz. Gelinlik alacağınız zaman karıştırdığınız moda dergilerinde ve gelinliğinizi diktirdiğiniz yerde gördüğünüz taşlı gelin saç aksesuarları dikkatinizi çektiği için saç modelinizi ona göre belirlersiniz.

Her türlü saç modeline uygun olan gelin taçları gelinliğinizle birleştiği zaman siz daha şık göstereceği için ilk tercihiniz taç aksesuarlardır.

Taşlı Gelin Saç Aksesuarları Seçimi

Düğün gününüzde saçlarınızı mutlaka yüz şeklinize, düğünün yapılacağı mekâna göre yaptırmanız gerekmektedir. Son zamanlarda trend haline gelen taşlı gelin saç aksesuarları, topuz, örgü topuz, dağınık, yan topuz gibi her türlü saç modeline uygunluk gösterdiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Kristal, inci ve çiçekten tasarlanan gelin taçları düğünün yapılacağı her mekana da uyum sağlamaktadır. Yaptırdığınız saç modelinize göre desen ve şekilleri değişmektedir. Saçlarınızı Arkadan topuz modeli yaptırdıysanız tercih ettiğiniz gelin tacını saçınızın arka topuz kısmına takabilirsiniz. Örgü saç modellerinizde örgünün üzerine takabildiğiniz gibi ön tarafına da takma şansınız bulunmaktadır. İster tek ister çift olarak kullanma imkânınız bulunmaktadır.

Mekana Göre Taçlı Gelin Saç Aksesuarları Tercihi

Taşlı gelin saç aksesuarları tercih ederken kaliteli malzemelerden yapılan taçları tercih etmeniz gerekmektedir. Gelinliğiniz ve saçlarınızla bir konsept haline gelecek olan taçlarda kullanılan malzemelerden gelinliğinizde de kullanmanız mümkündür. Gelin tacınızı tercih ederken kır düğünü yapıyorsanız çiçekli modelleri, kapalı mekânlarda ise kristal ve incili taçları tercih edebilirsiniz. Çok fazla çeşidi bulunan taçlardan tercihinizi yaparken gelinliğinize ve düğün mekânınıza en uygun olanı tercih etmelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?