Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tesettür Gelinlik Fiyatları

Yeniliklerle Gelen Tesettür Gelinlik Fiyatları

Giyim sektöründeki gelişmeler gelinlik sektöründe daha hızlı yayılmaya başlamıştır. Her türlü ihtiyaca karşılık vermek isteyen sektör tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını da yeni tasarımları ile cevap vermiştir. Gelin olacak ve kapalı gelinlikleri tercih eden genç kızlarımız için firmalar çeşitli öneriler sunmaya başlamıştır.

Abartıdan uzak ve sade tesettürlü gelinlikler tasarlayan firmalar şıklığı sadelikle ön plana taşımayı hedef etmektedirler. Gelin duvaklarında verdikleri estetiklerle gelinliğe ayrı bir hava eklemişlerdir. 2017 yılı içerisinde tasarlanan gelinlik modellerinde uzun ve geniş etek boyları ile dikkatler üzerine toplanmıştır.

Bunun yanında sadelikten yana olmayanlar için taşlı gelinlikler göz doldurmaktadır. Tesettür gelinlik fiyatları tercik ettiğiniz modellere göre 2000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

 Kiralık Tesettür Gelinlik Fiyatları

Düğünün en güzel gelini olmak isteyen ve bunun için her şeyi en ince ayrıntısını düşünen gelinler, tercih edecekleri tesettür gelinliklerin arasında hangisinin kendilerine daha çok yakışacağı ve hangisini alacakları konusunda kararsız kalmaktadırlar. Gelinlik sektörü tasarladığı gelinlik modelleri ile adeta baş döndürmektedir. Gelinliğin üzerine boydan bel hizasına kadar verilen taşlar göz alıcı bir şıklık katmaktadır.

Bunun yanında uzun boylu gelinler için tasarlanan kabarık gelinlikler hem vücut hatlarını sakladığı gibi hem de daha estetik durmasını sağlamaktadır. Gelinliklerinizi satın aldığınız gibi isterseniz kiralama şansınızda bulunmaktadır. Kiralık tesettür gelinlik fiyatları sadece veya taşlı istediğiniz modellere göre 800 TL ile 2500 TL arasında farklılık göstermektedir.

Tesettür Gelinlik Fiyatları Ve Tercihiniz

Bu kadar alternatif içerisinden birini seçmek hiçte kolay olmayacak. Tercihlerimizi yaparken içerisinde en rahat edebileceğiniz ve sizi en şık göstereni tercih etmeniz gerekmektedir. İstediğiniz kadar modeli deneme şansınız bulunmaktadır. Bu sizin düğününüz kimsenin sizin gelinliğinize karışmayacaktır.

Tercihiniz taşlı model ise üzerinizde nasıl durduğuna baktığınız gibi ağırlığına da dikkat etmelisiniz. Çünkü tüm gece sizin üzerinizde olacağı için sizi yormasın. Tesettür gelinlik fiyatları çeşitlilik gösterdiği için siz tercihinizi en iyisi damat adayı ile birlikte bütçenizin durumuna göre hareket edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?