Yeni Kapalı Gelinlik Modelleri

Yeni Kapalı Gelinlik Modelleri

Yeni Kapalı Gelinlik Modelleri

Gelinlik, hanımların en güzel günlerinin kıyafetidir. Anılarına muhteşem görüntüleri ile kaydetmek istedikleri ki bu görüntülerden en güzel kıyafetleri olarak tercih ettikleri olan gelinliklerdir. Bembeyaz bir kuğu gibi süzülebileceği, hayatlarının en güzel günün en özel elbisesidir.

O kadar özel ve güzel olması istenilir ki bu sebeple de seçimi en zor olandır. Düğün hazırlıklarında gelinlik alınmışsa hazırlık açısında işin en zor kısmı tamamlanmıştır. Tesettürlü hanımlar gelinlik ve nişanlık modellerinde istedikleri modelleri bulabilmektedirler.

Yeni kapalı gelinlik modelleri arasında kabarık modeller ön plandadır. Tesettürlü gelinlikler arasında A kesim modellerde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Yeni Kapalı Gelinlik Modelleri Örnekleri

Yeni kapalı gelinlik modelleri incelendiğinde prenses modeli özel bir yer tutmaktadır. Genelde dekolte oldukları için tesettürlü olanlar için uygun olmadığı düşünülse de gerekli eklemeler yapıldığında prenses modelleri ile prenses gibi bir gelin olabilirsiniz.

A kesim modeli tesettür acısından uygun olduğu düşünülerek, zarif ve şık bir görüntüye sahip olmanız açısından tercih edilmektedir. Ayrıca her dönemin vazgeçilmezi kabarık modellerde tesettürlü hanımlarda tercihler açısında yerini bulmaktadır.

Alternatiflere baktığımızda artık tesettürlüler için model o kadar fazla ve modeller o kadar güzel ki eminim tercih yapmakta zorlanacak fakat her gelin adayı hayalindeki gelinliği mutlaka bulacaktır.

Yeni Kapalı Gelinli Modelleri Süsleme Ve Aksesuar

En güzel günümüz ise mutlaka en güzel olmak istersiniz. Hanımlar için ömrünün en mutlu olduğu bu günü yuvasını kurduğu, yeni bir hayata adım attığı gündür. Düğünü için yeni kapalı gelinlik modelleri ile model zenginliğinden dolayı zorda olsa mutlaka gönlüne göre bir gelinlik bulacaktır.

Gelinlikler tesettür ile tamamlanarak gelinliğinizdeki süslemeler, çiçeklerler, dantel, gipür tercih edileceği gibi taşlar ile süslenildiğinde kapalı mekân düğünlerinde, kır düğünlerinde daha pırıl pırıl parlayarak zengin bir görüntü kazanmış olacaksınız.  Son zamanlarda İzmir’de yapılan tesettür gelinlik ve nişanlılık defilesini yeniden izlemenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?