Zayıf Kadınlar İçin Gelinlik Önerileri

Zayıf Kadınlar İçin Gelinlik Önerileri

Zayıf Kadınlar İçin Gelinlik Önerileri

Moda dergilerinden beğendiğimiz gelinlik modellerini, hayalimizdeki gelinliliği ararken gittiğimiz yerde gelinlik modellerini denemeye başladıkça fikrimiz değişerek iyice aklımız karışmaya başlar. Bununla birlikte seçimimize yardımcı olmaya gelenlerin yorumları da tüm düşüncelerimizi allak bullak etmeye yeter.

Aslında tek yapmamız gereken gelinlik seçiminde vücut yapımıza en uygun olanı seçmeye gayret göstermektir. Bunu yaparken çeşitli hataların yapıldığı görülmektedir. Düğün yapacağı zaman kilo vermeye çalışanlar bayanlar gelinliklerini üzerinde daha güzel duracağına inanırken, zayıf olan kadınların gelinlik bulmaları avantajlı olduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Zayıf kadınlar için gelinlik önerileri incelemek gerekmektedir.

Uzmanlar Tarafından Zayıf Kadınlar İçin Gelinlik Önerileri

Zayıf kadınlar kendileri için en ideal gelinlikleri tercih ederken bazı noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir.

  • Seçtiğiniz gelinliğinizin kolları ve omuzları açıkta kalmamasına dikkat edin. Zayıf olduğunuz için sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir.
  • Uzun kollu gelinlikler tercih edin. Kısa kollu bir model hoşunuza gittiyse de kollarını kapatınız.
  • Kabarık modeller üzerinizde daha güzel duracaktır. Ancak kısa boylu iseniz bu modeli tercih etmeyiniz.
  • Moda tasarımcıları tarafından zayıf kadınlar için gelinlik önerileri arasında balık ve yarım balık gelinlik modelleri önermektedirler.
  • Kısa boylu iseniz sizler için en iyi modellerden biri de mini gelinlik modelleridir.
  • Straplez gelinlik modelleri de zayıf gelinlere yakışmaktadır. Ancak çok zayıflar için tercih edilmemektedir.

 

 Zayıf Kadınlar İçin Gelinlik Modelleri

Zayıf kadınların gelinlik seçiminde özellikle üzerlerinde bolluk ve potluk olmamasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Balık etek tarzı gelinlik modellerinin yanı sıra sırt kısmı açık ve beli dar olan modellerde tercih edilebilir. Bedeniniz zayıf olduğu için vücut hatlarınıza uyum sağlayan tüm modeller size uyacaktır. Bunun için moda tasarımcılarının zayıf kadınlar için gelinlik önerileri için önerdiği gelinlik modellerine bakmanız yeterli olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?